Переваги участі

Українська секція АВЕРЕ, Європейської Асоціації Електромобільності, надає своїм учасникам найкращу підтримку для розвитку професійного та бізнесового успіху в секторі електромобільності, сталого транспорту та інфраструктури.

Європейській досвід – є запорукою успішного сервісу, який ми надаємо нашим Учасникам на українському та закордонних ринках. Учасники «АВЕРЕ Україна» є основою організації, оскільки їх досвід, знання та мережа контактів є вагомою підтримкою української та міжнародної діяльності асоціації.

Наші учасники отримують унікальні переваги в рамках свого членського пакету:

  1. Прямий вплив на відповідне українське законодавство, захист інтересів та юридична підтримка.
  2. Унікальний доступ до мережі українських, європейських та міжнародних експертів, організацій, асоціацій та органів влади. Підтримуйте зв’язок з ключовими людьми з приватного, громадського та державного секторів.
  3. Інформація про ринок та інвестиційні можливості. Участь у проектах, що фінансуються ЄС, в яких бере участь Європейська AVERE. Метчмейкінг з ключовими партнерами.
  4. Підтримка виходу на нові ринки. Дью ділідженс, супровід участі в тендерах та закупівлях.Консалтинг інвестиційних проектів.
  5. Ексклюзивні запрошення та знижки до деяких найбільших глобальних подій з питань електромобільності.
  6. Локальне та міжнародне впізнання бренду через партнерство, події та медіа.

Якщо ці переваги для Вас привабливі, зв‘яжіться з нами, щоб дізнатись, як приєднатись до найбільшої мережі електромобільності в Європі та отримати ексклюзивні пропозиції для розвитку Вашої організації.