AVERE, Європейська Електромобільна Асоціація

AVERE (Європейська асоціація електромобільності) – Європейська асоціація, яка сприяє електромобільності та стійкому транспорту по всій Європі.

AVERE складаються з національних асоціацій, які підтримують та заохочують використання електромобілів та електромобільності по всій Європі. В даний час AVERE має активних членів у 17 європейських країнах, зокрема в деяких з найбільш успішних країн Європи, таких як Норвегія, Франція, Нідерланди та Бельгія.

У цих асоціаціях налічується близько 1000 членів, починаючи з МСП, ОЕМ та інших компаній, з комерційним інтересом до електромобільності.

Крім того, мережа AVERE включає в себе Користувачів Електричних Транспортних Засобів, Громадські Організації, Асоціації, Групи Інтересів, Громадські Установи, Центри Досліджень та Розробок, Виробників Транспортних Засобів та Обладнання та інші відповідні Компанії.

AVERE – єдина Європейська асоціація, яка представляє та виступає за електромобільність від імені промисловостей, наукових шкіл та користувачів на європейських та національних рівнях.

Окрім адвокації, AVERE надає своїм членам унікальний форум для обміну знаннями, досвідом та ідеями щодо стимулювання електромобільності у всій Європі. Спеціалізовані групи AVERE аналізують найважливіші теми екологічності транспортних засобів. AVERE бере участь у європейських проектах, що сприяють сталому перевезенню через ЄС, і часто приєднується до інших міжнародних ініціатив для підтримки електромобільності.

Асоціація – це неприбуткова організація, що регулюється законом Бельгії.

Ви можете дізнатися більше про сферу роботи та додаткову вартість AVERE тут: AVERE