Громадський штаб подолання COVID-19 в Україні

Наразі ми переживаємо з вами непростий час, який безумовно впливає на наше повсякденне життя, світову та національну економіку та відповідно на електромобільну галузь і галузь сталого транспорту та інфраструктури. Пріоритети, грошові та часові інвестиції суттєво зміщуються у бік подолання критичної ситуації та якнайшвидшого повернення до нормального стану речей.

Зважаючи на складну ситуацію в Україні, що сформувалась внаслідок стрімкого поширення COVID-19, асоціація, разом з безцінними волонтерами, активно підтримує роботу Громадський штаб подолання covid-19 в Україні та закликає вас зробити те саме, або зробити те, що ви можете зробити поряд.

Громадський штаб був ініційований колективом дослідницького центру GreenClinic LifeScience Україна, українська секція AVERE надала платформу своєї організації для невідкладного його створення та бере активну участь в його щоденній діяльності.

Наша ціль – зробити все необхідне та можливе від нас для допомоги у боротьбі з епідемією. Громадський штаб є відповіддю на складну ситуацію, що склалася в Україні. На жаль, всі роки незалежності наша медицина перебувала в занедбаному стані, і лише штучно підтримувала свою діяльність, а зроблених реформ виявилося ще відверто недостатньо для ефективного реагування на загрози такого рівня.

Штаб:
допомагає вирішувати питання браку обладнання для респіраторної підтримки, їх пошуку постачання та налагодження виробництва в достатній кількості, зокрема мобілізує галузеві асоціації та національну промисловість навколо термінового розгортання виробництва апаратів штучної вентиляції легень, джерел кисню та необхідного кисневого обладнання,
сприяє пошуку та обміну інформацією про наявні ресурси, зокрема засоби індивідуального захисту, їх виробників та постачальників,
координує місцеві спільноти медичних волонтерів,
відстоює право людини на гарантовану медичну допомогу та надання респіраторної підтримки всім, хто її потребує в Україні в рамках суспільної кампанії #дихайкраїно, правдивої інформації про потреби в медичному обладнанні, яка виникає з принципу нульової толерантності держави та місцевого самоврядування до смертності серед жителів країни, забезпечення передання знань широкому колу лікарів всіх можливих фахових спеціалізацій з особливостей надання допомоги пацієнтам з COVID-19 зі здійсненням респіраторної підтримки, навчання молодшого медичного персоналу, достатнє фінансування медицини та недопущення цинічної економії на життєво важливому питанні в цей відповідальний період.

Закликаємо всі громадські ініціативи та кожного долучатися та повідомляти про себе, свої можливості, інформувати про свої потреби, проблеми і реалії, бо тільки разом, чіткими скоординованими діями, назавжди ми зможемо відправити SARS-Cov-2 та коронавірусну хворобу в історію.

Разом – ми здолаємо цей складний етап!