EVIM проект в Україні

EVIM об’єднує міжнародну спільноту професіоналів, задіяних у розвитку сталої мобільності, відновлюваної енергетики, інфраструктури та архітектури середовища людини, та є платформою спрямованою на прискорення розвитку практики сталої мобільності в усьому світі.

Наша місія: принести сталий транспорт у  широке, повсякденне використання через розвиток ринку та розширення інфраструктури.

Наше бачення: перетворити навколишнє середовище та життя людей на чисте, здорове, без шуму та диму.

Наші цінності: життя та здоров’я людини, сталий розвиток, використання науково та технічного прогресу для вирішення глобальних проблем зміни клімату та поліпшення якості життя людей.

Чому важливо брати участь?

Приєднуйтесь до нас з Вашою експертною думкою та досвідом, щоб зробити внесок у напрацювання новітніх підходів та галузевої політики розвитку, а також отримати актуальну обізнаність з перших рук провідних експертів та операторів ринку.

Щороку ми збираємось в професійному середовищі та обговорюємо можливості та перспективи, спільно визначаємо та поширюємо бачення нової та електричної мобільності в Центральній та Східній Європі, розвиток нової мобільності та використання електротранспорту для особистих потреб, у комерційній діяльності та комунальними службами (громадський міський та міжміський транспорт, вантажний транспорт, доставка, таксі, пошта, міста служби обслуговування та ремонту тощо) в умовах міст, з економічним ефектом від нової мобільності та електротранспорту як основної мотивації для розширення використання.

EVIM забезпечує платформу міжнародного саміту для міждисциплінарної співпраці трьох взаємопов’язаних фундаментальних секторів сталого розвитку

  • Мобільність
  • Енергетика
  • Інфраструктура та середовище

Будемо раді розповісти більше про можливості проекту EVIM для Вашої організації!

Звертайтесь за електронною адресою info@greenclinicglobal.net