Перша національна мережа електрозаправок в Україні

ТОКА – перша національна мережа зарядних станцій для електромобілів в Україні. Компанія є членом асоціації AVERE Ukraine. Головним завданням компанії – забезпечення зручного розташування заправних станцій. 

Наприклад, в торгових і розважальних центрах, на автостоянках супермаркетів, магазинів, спортивних клубів, офісних центрах і нічних автостоянках. Причина появи зарядних станцій в таких місцях дуже проста: власник електромобіля приїжджає в ТРЦ, спортивний зал, супермаркет, медичний заклад, паркінг, підключає авто до зарядної станції та йде у своїх справах. На прискореній зарядці в середньому за 1 хвилину накопичується енергії для пробігу на 1 км. Коли власник повертається, електромобіль уже заряджений. Зручно і комфортно.

«Ми віримо, що людство зробило вибір на користь електромобілів. Основною перешкодою сьогодні для цього процесу є відсутність необхідної інфраструктури, а саме зарядних станцій різного типу. Відома чітка закономірність – одна зарядна станція народжує від 2 до 5 електромобілів на дорогах. Ми хочемо бути першопрохідцями в побудові інфраструктури. Ми віримо, що через кілька років всі зможемо побачити наш результат на дорогах», – Стефан Благовісний директор першої національної мережі електрозарядних комплексів «ТОКА».

Що робить компанія?

  1. Виробляє ЕЗК двох типів (публічні та домашні)
  2. Розбудовує публічну мережу ЕЗК, до якої може приєднатися кожен бажаючий
  3. Виконує функцію оператора ЕЗК

Досягнення компанії:

  • Збудували з нуля комерційні та домашні зарядні комплекси, які на сьогодні на 50% складаються з українських комплектуючих.
  • Розробили хмарну платформу для управління мережею ЕЗК ТОКА.
  • Встановили більше 200 публічних ЕЗК, з потужністю зарядки до 340 електромобілів одночасно. ЕЗК встановлені в Києві, Одесі та в інших обласних центрах України.
  • Розробили мобільні додатки для Android та iOS для більш зручного користування мережею клієнтам.

Дізнатися більше про компанію можна на сайті ТОКА. Стати клієнтом ТОКА можна за посиланням.