Віктор Загреба розробив для EVS 35 бачення відбудови електро мобільності в Україні

Віктор Загреба з компанії Oresund LLC: Transport Planning and Urban Mobility, яка є членом асоціації, розробив для EVS 35 бачення відбудови України з урахуванням чистих технологій і електро мобільності.

Після перемоги України у війні з’явиться величезна потреба в відновленні, й величезні можливості для цього. Обов’язковим компонентом повинно бути, щоб це післявоєнне відновлення зеленим, тобто відповідати принципам сталого розвитку. В в цьому відновленні відповідальний бізнес, орієнтований на сталий розвиток, повинен відігравати головну роль поряд з урядом. Післявоєнна Україна буде привабливим місцем для ведення бізнесу в сталий спосіб й для спільних бізнес-проєктів із українським та іноземним капіталом.

Віктор виклав це бачення на плакат, і ви можете його знайти на 1 з фото.

Якщо ви представляєте бізнес ЄС чи США та поділяєте такий спосіб мислення, давайте зв’яжемось і разом підготуємося до майбутнього. Разом ми можемо розвивати бізнес за допомогою програм зовнішнього фінансування та співпраці з сучасним, чесним та інноваційним українським бізнесом. 

Дякуємо Віктору Загребі за те, що розробив нове бачення відбудови України. AVERE Ukraine об’єднуємо бізнес для кращого та сталого майбутнього!