Volvo Group розпочали процес створення заводу з виробництва акумуляторів у Швеції

Volvo Group, яка є одним із провідних світових виробників вантажівок, автобусів, будівельного обладнання, промислових двигунів та іншого, вирішила відповісти на зростання попиту на акумулятори для електромобілів, заснувавши масштабний завод з виробництва акумуляторів у Швеції.

Протягом останніх років група Volvo пообіцяла продати понад 500 000 електромобілів по всьому світу до 2025 року, щоб надати клієнтам свободу пересування індивідуальним, екологічним і безпечним способом. Volvo стала одним із лідерів ринку у виробництві електричних вантажівок і автобусів, таких як VNR Electric, Volvo FL Electric та багато інших.

Тому, щоб задовольнити зростання попиту на акумулятори для електромобілів, група Volvo розпочала процес створення великомасштабного заводу з виробництва акумуляторних елементів у Швеції. Президент компанії та головний виконавчий директор Martin Lundstedt прокоментував цю подію такими словами:

«Ми прагнемо очолити перехід до декарбонізованої транспортної системи та маємо довгострокові амбіції запропонувати нашим клієнтам рішення, які на 100% не містять викопного палива. Сьогодні у наших клієнтів є великий попит, і до 2030 року ми прагнемо, щоб принаймні 35% продуктів, які ми продаємо, були електричними. Для цього нарощування знадобляться великі обсяги високопродуктивних акумуляторів, вироблених з використанням енергії без викопного палива. Для нас буде логічним наступним кроком включити виробництво акумуляторів у наш майбутній промисловий слід. Ми прагнемо зробити це разом із партнерами, і цей шлях починається зараз».

Ця розробка допоможе вирішити проблему дефіциту, про яку раніше цього року зазначив генеральний директор Stellantis CEO, Carlos Tavares: ​​«Він очікує, що до 2024-2025 років виникне дефіцит акумуляторів для електромобілів, а потім брак сировини для транспортних засобів, що уповільнить доступність і впровадження електричних транспортних засобів до 2027-2028 років» (CNBC, 2022).

Оскільки створення виробничого майданчика ще має бути затверджено відповідними офіційними особами, це оголошення про розвиток Volvo матиме переваги на національному та міжнародному ринках електро мобільності.