Перша зустріч бізнесу Сталого транспорту

За ініціативи Асоціації АВЕРЕ Україна відбулась перша з серії зустрічей представників галузі сталого транспорту, яка об’єднала бізнес, науку та розробників технологій для формування спільної візії та пропозицій з удосконалення законодавства.

У живому діалозі взяли участь постачальники, виробники електромобілів, засобів мікро-мобільності, велотранспорту, зарядної інфраструктури, програмного забезпечення та експлуатуючі організації.
Численні пропозиції було надіслано компаніями на пошту
АВЕРЕ Україна, також свою позицію надала Федерація роботодавців автомобільної галузі.

Особливістю зустрічі стала участь U-Cycle – Асоціація велосипедистів Києва і nextbike.kyiv та старт продуктивної комунікації між вело- та електромобільною спільнотами.

Значну увагу було приділено проблемам українських виробників електротранспорту та зарядної інфраструктури.

В результаті обговорення було знайдено нові точки дотику та перспективи для співпраці між представниками різних сфер галузі.

Визначено ключові проблеми, що лімітують розвиток електромобільності в Україні, та обговорено можливі шляхи їх подолання.

Досягнуто спільного розуміння та введення понять “сталий транспорт” та “стала мобільність”, що об’єднують всі галузі та напрямки сектору.

Учасники зустрічі декларують людське життя і здоров’я як найвищу цінність. Концепція “нульової толерантності” до летальних наслідків через недосконалість транспортної інфраструктури розглядається визначальною умовою запровадження сталої транспортної моделі в Україні.
Інфраструктурні рішення мають стати засобами різкого зменшення трагічних випадків при ДТП і токсичного впливу засобів пересування вже в найближчі роки.

Залишити відповідь