Людина, яка перетворює Вінницю та область в електромобільне середовище

Хочемо познайомити вас з людиною, яка перетворює Вінницю та область на електромобільне середовище.

Ірина Селезньова – кандидат медичних наук та лікар, яка віддала 20 років медицині, тому добре усвідомлює суттєву необхідність переходити на сталий транспорт.

Розпочала вона своє електромобільне життя ще у 2015 році. На той момент Ірина стала однією з перших власників електрокару у Вінниці. Відчувши усі його переваги, вона зрозуміла, що це перспективна у всіх її проявах ніша для сталого бізнесу. Відкрила перший електромобільний автосалон “ЕлектроДрайв” та почала встановлювати за власні кошти та кошти небайдужих підприємців мережу електрозарядних станцій біля супермаркетів, громадських просторів та ресторанів, адже мало хто хотів переходити на електромобілі без розвиненої в Україні мережі електрозарядок. Тим самим, Ірина, завдяки своєму бізнесу, створила сприятливі умови для розвитку електромобільності у Вінниці. Вона є активною організаторкою численних акцій, що об’єднали електромобільну спільноту, на підтримку покращення умов для сталого транспорту.

Ірина Селезньова вважає, що електромобіль – це інша філософія. З його придбанням змінюється стиль та погляд на життя.
Девіз Ірининої команди: “Екологічно чисто та економічно вигідно”. В цих словах втілені основні переваги та причини, чому людина має пересідати саме на електромобіль

Залишити відповідь