Tevva представила свою 1 вантажівку з водневим двигуном

Лондонський виробник Tevva Motors запускає свою першу вантажівку з водневим двигуном. Це перший автомобіль такого типу, який масово вироблятимуть у Великобританії.

Tevva Motors представила нову 7,5-тонну вантажівку на паливних елементах на недавній виставці Road Transport Expo у Ворікширі. З запасом ходу в 499 км автомобіль можна заправити менш ніж за 10 хвилин.

«Ми дуже пишаємося тим, що випускаємо нашу першу вантажівку з водневим двигуном», — сказав Asher Bennett, засновник і генеральний директор Tevva. «Це важлива подія для нашої компанії та, ширше, для промисловості Великобританії. Наш автомобіль надійний, і його користувачі матимуть цілодобову підтримку. Ми також допоможемо їм отримати доступ до стійких і доступних джерел водню».

Автомобіль, який обіцяє великий успіх

Система паливних елементів T5050, яка живить вантажівку Tevva Motors, була розроблена відомою канадською компанією Loop Energy. «Ми дуже раді бути постачальником системи паливних елементів для цієї вантажівки з нульовим рівнем викидів, — говорить Ben Nyland, генеральний директор Loop Energy. «Цей революційний автомобіль може зробити важливий внесок у декарбонізацію транспорту в Європі та Північній Америці».

За словами Tevva Motors, її вантажівка справді має стати великим хітом серед операторів автопарків у Великобританії, Європі та, зрештою, у Північній Америці.