Зустріч зі студентами, зацікавленими у реформуванні транспортної інфраструктури в Україні

Головна мета асоціації АВЕРЕ Україна – популяризувати розвиток сталого транспорту та інфраструктури в Україні. Та ми чітко розуміємо, що починати просвітницьку діяльність потрібно з учнів та студентів. Адже, на цьому етапі формується розуміння їх ролі у державі, соціалізація та принципові складові громадянської відповідальності.

У понеділок, 28 жовтня, Президент Європейської асоціації з Електромобільності, Сталого Транспорту та Інфраструктури України “АВЕРЕ Україна” Денис Радюк, провів лекцію для студентів Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка.

З чого складаються електромобілі, які їх переваги, яку небезпеку для людства становлять автомобілі з ДВЗ, якими темпами Україна переходить на екологічно чистий транспорт, хто драйвить у світі розвиток електромобільності, наймасштабніші події галузі та організації, на платформі яких відбуваються найжвавіші обговорення розвитку індустрії, а також ряд інших питань було розкрито під час розмови зі студентами.

Приємно зазначити зацікавленість молоді процесами реформування транспортної інфраструктури України! Це нас надихає… Мотивує й надалі працювати заради майбутнього України!

Залишити відповідь