Heart Aerospace представляє нову версію свого транспортного літака

Heart Aerospace нещодавно оприлюднила на своїй сторінці в Linkedin

основні оновлення конструкції свого першого електричного літака та підтвердила, що Air Canada, одна з найбільших авіакомпаній Північної Америки, і Saab, шведська аерокосмічна та оборонна компанія, є новими міноритарними акціонерами.

Нова модель літака під назвою ES-30 є регіональним електричним літаком на 30 пасажирів. Він замінює попередню 19-місну модель компанії ES-19. Він живиться від електродвигунів, що працюють від батарей, що дозволяє літаку працювати з нульовими викидами та низьким рівнем шуму.

Air Canada і Saab інвестували по 5 мільйонів доларів США в Heart Aerospace. На додаток до своїх інвестицій Air Canada також розмістила замовлення на 30 літаків ES-30.

Літак має повністю електричний запас ходу 200 кілометрів, розширений діапазон 400 кілометрів з 30 пасажирами та здатність літати до 800 кілометрів з 25 пасажирами, і все це в межах типових резервів авіакомпанії. Попередні замовлення на електролітак ES-19 компанії Heart Aerospace, розміщені United Airlines і Mesa Air Group на загальну кількість 200 електро літаків з опцією на 100 додаткових літаків, повторно підтверджені для оновленого дизайну ES-30.

Очікується, що ES-30 надійде в продаж в 2028 році.

Автор Iryna Tessard