Новий генеральний директор Volkswagen прискорить перехід до електромобілів 

Новий генеральний директор VW Олівер Блюм оприлюднив свою прихильність розвитку електромобілів у перший день свого керівництва. У приватній розмові Блюм заявив, що Volkswagen прискорить перехід на електромобілі через зростання споживчого попиту на такі автомобілі. 

Колишній генеральний директор Volkswagen Герберт Дісс оголосив про свою відставку наприкінці серпня, і тоді Блюм очолив компанію. У 2015 році Дісс був обраний до правління VW після майже двох десятиліть кар’єри в BMW, а Блюм також має значні зв’язки з автомобільним сектором. У 1988 році Блюме навчався в Технічному університеті Брауншвейга (один із найкращих дослідницьких університетів Німеччини), щоб отримати спеціальність машинобудування. Після цього його включили до міжнародної програми стажування Audi, де він почав своє професійне життя.

Протягом 1990-х і на початку 2000-х років Блуме працював на різних посадах у сферах конструювання кузовів та проєктування. Згодом він перейшов до Porsche, високоефективної дочірньої компанії VW, що займається виробництвом розкоші, де зараз є членом виконавчої ради з виробництва та логістики (2013–). Блуме швидко піднявся по кар’єрних сходах у Porsche, ставши генеральним директором і головою правління менш ніж за два роки. Крім того, того ж року він приєднався до виконавчої команди VW. 

Блюме призначили генеральним директором найбільшого європейського автовиробника. Тим часом попри обмеження постачання, яке шкодять галузі, VW досяг успіху на прибутковому ринку електромобілів. У Європі автовиробник був лідером ринку електромобілів (EV), а в Сполучених Штатах він поступився лише Tesla. Volkswagen каже, що випуск повністю електричного ID.4 знаменує «відродження» компанії. 

Volkswagen готується до майбутнього автомобільної промисловості, інвестуючи значні кошти в електромобілі та акумулятори. Компанія Volkswagen оголосила про намір до 2030 року продавати вдвічі більше електромобілів (EV), ніж автомобілів з бензиновими двигунами (HCV) у рамках своєї стратегії NEW AUTO, вперше оголошеної на початку цього року.

Новий генеральний директор Volkswagen прискорить перехід до електромобілів:

Volkswagen не сповільниться, оскільки попит на електромобілі стрімко зростає на всіх великих ринках. Блюм дивиться вперед. У внутрішньому інтерв’ю в перший день він сказав: «Я любитель електронної мобільності, і я стою на цьому шляху… ми збережемо чинний темп і, якщо можливо, прискоримо його».

Початкові ознаки вказують на те, що Blume просто посилить агресивний перехід EV свого попередника.Porsche прагне до 80% продажів електрифікованих автомобілів до 2030 року, що підтвердив новий генеральний директор. Taycan EV від Porsche підвищує попит на електромобілі. Блюм зустрівся з топ менеджером і виклав план із 10 пунктів щодо покращення продажів електромобілів у Північній Америці, Європі та Китаї, одночасно зменшуючи витрати. Блюм — крутий, спокійний і зібраний лідер, що робить його хорошим вибором для того, щоб очолити трансформацію електромобілів Volkswagen, оскільки автовиробник прагне перевершити Tesla.

Автор Md Tamzid Mahmud