Бездротова зарядка електромобілів: Siemens інвестує в WiTricity

Компанія WiTricity, заснована у 2007 році та є власником численних патентів, пов’язаних із дистанційною бездротовою передачею енергії, щойно завершила раунд фінансування на 63 мільйони доларів США, у тому числі 25 мільйонів доларів від німецької групи Siemens. Сума в розмірі 176 мільйонів доларів США була зібрана з моменту її створення американською компанією, яка зараз отримує вигоду від зростання ринку електромобілів, зусиль урядів у всьому світі щодо електрифікації, в тому числі в Сполучених Штатах, і попиту на вдосконалену систему підзарядки. рішення для електромобілів.

Останній раунд фінансування WiTricity також включав Японський енергетичний фонд, Mirae Asset Capital та чинних інвесторів, таких як Stage One, Airwaves Wireless Electricity та Delta Electronics. WiTricity був заснований Массачусетським технологічним інститутом, щоб запровадити використання магнітного резонансу для дистанційної передачі електроенергії на будь-якому рівні потужності.

Компанія, у портфелі якої понад 1250 патентів, також придбала кілька технологічних платформ і патентів, пов’язаних із бездротовою зарядкою електромобілів. На додаток до маркетингових ліцензій, WiTricity тепер надає повні рішення для бездротової зарядки автовиробникам, операторам зарядної інфраструктури та кінцевим користувачам.

Ставки високі, оскільки в нещодавньому опитуванні 96% покупців електромобілів вказали, що вони хочуть бездротову зарядку на своєму наступному транспортному засобі, значно вищий відсоток порівняно з іншими опціями, такими як допомога при паркуванні, функції автономного водіння та дизайн, як всередині, так і зовні.

Технологія бездротової зарядки WiTricity, яка охоплює потужність від міліват до десятків кіловат, також використовується в побутовій електроніці та промислових роботах, а також становить інтерес для ринку електричних скутерів і велосипедів.

Автор Iryna Tessard