Mercedes-Benz Trucks відкриває зарядний парк для клієнтів у Верті

Компанія Mercedes-Benz Trucks і її партнер по проекту, відділ послуг компанії Netze BW, запустили зарядний парк для клієнтів поруч із Інформаційним центром додатків (BIC) у Верт-на-Рейні. Клієнти електричних вантажівок тепер можуть спілкуватися з експертами Mercedes-Benz Trucks на місці, щоб створити індивідуальні рішення для заряджання для своїх конкретних потреб у eTruck Charging Park, де вони також можуть протестувати зарядні станції та концепції від різних виробників. Клієнти можуть здійснити плавний перехід до електромобільності за допомогою тестування технологій зарядки та широкого спектру консультаційних послуг.

«Під час переходу до електромобільності наша мета — запропонувати клієнтам більше, ніж просто електричний автомобіль, — говорить Майкл Шайб, керівник відділу управління продуктами Mercedes-Benz Trucks. Наша мета — запропонувати комплексні послуги, що охоплюють як консультації, так і інфраструктуру заряджання. У рамках цієї стратегії ми створили зарядний парк у Верті, щоб переконати споживачів, як може виглядати зарядна інфраструктура, адаптована до їхніх потреб».

Аксель Хаузен, керівник значущих електронних мобільних і спеціальних проектів у відділі послуг Netze BW, зазначає, що успіх електричного великовантажного транспорту залежить від ряду речей, включаючи розвиток інфраструктури електричних зарядок. Ми надаємо багато знань про зарядну інфраструктуру та енергетичну галузь через нашу материнську компанію EnBW. Щоб сприяти розвитку електричного великовантажного транспорту, наша команда у Верті співпрацює з інвесторами, включаючи операторів електронного автопарку, виробників вантажівок, промислових і комерційних клієнтів, а також муніципалітетів, щоб створити індивідуальні зарядні рішення, з акцентом на логістику.

Можна спробувати кілька рішень для зарядки:

У eTruck Charging Park доступні шість різних зарядних станцій потужністю від 40 кВт до 300 кВт. Цей парк був розроблений як гнучкий, дозволяючи додавати або видаляти зарядні станції в міру розвитку технології. Тому на наступному етапі доцільно встановити зарядну станцію MCS (мегаватна система зарядки).

Клієнти можуть прийняти обґрунтоване рішення щодо своїх потреб у зарядці, переглядаючи різноманітні варіанти в одному зручному місці. Водночас eTruck Charging Park вирішує такі критичні проблеми, як інтеграція в мережу, виробництво електроенергії на місці, зберігання енергії та інтелектуальне керування процедурою зарядки. Щоб показати, як зарядку можна включити в поточні процедури логістики, щоб, наприклад, заощадити гроші на енергії. Клієнти можуть миттєво відчути ефективність, запас ходу та можливості заряджання електричних вантажівок під час тестового водіння eActros 300/400 для важких дистриб’юторських перевезень. Потім клієнти можуть використовувати це як відправну точку, щоб розпочати розробку комплексного електричного рішення за допомогою спеціалістів на місці. Фотоелектрична система на даху зарядного парку демонструє доцільність використання стаціонарного накопичувача як надійного джерела живлення для зарядних станцій.

Відкритий і чесний консалтинг допомагає клієнтам налагодити зарядну інфраструктуру.

Послуга eConsulting є одним із головних напрямків eTruck Charging Park. Клієнти отримують практичний досвід роботи з електромобільністю та її перевагами, що дозволяє їм краще впроваджувати її у своїх автопарках та бізнес-операціях. Клієнтам потрібен доступ до демонстраційного обладнання та грамотне керівництво щодо створення власної зарядної інфраструктури, щоб успішно здійснити перехід до електромобільності.

Автор Md Tamzid Mahmud